Merkezi Uydu Sistemi

İzmir Merkezi Uydu Sistemi

"Fibbox olarak, merkezi uydu sistemleri; yaşam merkezlerinin HD, dijital, 4K Ultra HD uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmalarını sağlayan ve çanak kirliliğini önleyen sistemlerdir. Bu sistemler, tek bir merkezden kurulur ve her dairenin bu merkezden yayın almasını sağlar."

Merkezi uydu sistemlerimizde, her dairede bulunan dijital uydu alıcılarıyla TÜRKSAT uydusundan yayın yapan 250'den fazla Türk kanalını izleme imkanı sunulmaktadır. Ayrıca Hotbird uydusundan yayın yapan birçok yabancı kanal da üstün dijital görüntü ve ses kalitesiyle izlenebilir. Şifreli yayınlar haricindeki yayınlar ücretsiz olarak izlenebilir.

Merkezi uydu sistemlerini kullanmadan önce belirli işlemlerin ve kontrollerin yapılması gerekmektedir. Kanal ayarlamaları bu işlemlerden biridir.

Piyasada bulunan merkezi uydu sistemleri fiyatları, fonksiyonel özelliklerine ve kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Fibbox olarak, detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır."